ОГОЛОШЕННЯ

Як скористатися правом на реабілітаційне лікування у санаторно- курортному закладі за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

10:52 17.09.2021

Вітання до Дня села

Дорогі земляки, традиційно в річницю визволення від нацистських окупантів населених пунктів нашої громади, наші населені пункти відзначають Дні села.  Це свято, яке єднає нас усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє, це свято рідного куточку, яке зажди у серці.  Низький уклін і велика шана кожному мешканцю села за самовідданну працю, за любов до землі та рідного краю.  Нехай села Преображенської громади процвітають, у них народжуються та підростають діти, спокійно і захищено почувають себе люди поважного віку. Бажаємо кожному мешканцю громади миру, міцного здоров'я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій.

10:43 17.09.2021