A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Преображенська об'єднана територіальна громада
Запорізька область, Пологівський район

ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС

ВІДОМОСТІ про ДЕПУТАТІВ

ПРЕОБРАЖЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (об’єднана територіальна громада)

ОРІХІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

восьмого скликання

      № п/п

   Прізвище,ім’я, по батькові, рік народження

Партія висування

 

Депутатська комісія

1.

Білогуб

Олена Олександрівна,

19.09.1963

 

ПП"Слуга народу"   

комісія з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я, материнства та дитинства,соціального захисту населення

2.

Гайова

Надія Віталїівна,

30.03.1976

самовисуванець

комісія з питань промисловості, сільського господарства, підприємництва, транспорту і зв’язку, житлово-комунального господарства та комунальної власності

3.

 

Гуцуляк 

Валерій Романович,

30.09.1966

ПП"Європейська Солідарність"

комісія  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

4.

Денисенко

Володимир Васильович

29.05.1964

самовисуванець

комісія з питань депутатської діяльності і етики, забезпечення законності, гласності та правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, антикорупційної політики

5.

Івахненко

Віктор Вікторович,

25.02.1976

ПП "Всеукраїнське об'єднання

"Батьківщина"

комісія з питань депутатської діяльності і етики, забезпечення законності, гласності та правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, антикорупційної політики

6.

Каштанов

Сергій Олександрович,

07.03.1979

ПП"Опозиційна платформа-за життя"

комісія з питань депутатської діяльності і етики, забезпечення законності, гласності та правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, антикорупційної політики

7

Каминін

Валентин Іванович,

21.08.1970

самовисуванець

 

комісія з питань промисловості, сільського господарства, підприємництва, транспорту і зв’язку, житлово-комунального господарства та комунальної власності

8.

Кушніренко

Олена Олександрівна,

25.10.1981

Радикальна партіяОлега Ляшка

комісія з питань депутатської діяльності і етики, забезпечення законності, гласності та правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, антикорупційної політики, голова комісії 

9.

Михайлик

Наталія Валеріївна,

06.03.1983

ПП "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

комісія з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я, материнства та дитинства,соціального захисту населення

10.

Осіпова

Наталя Іванівна,

23.06.1969

самовисуванець 

       секретар  ради

11.

Отришко

Тетяна Іванівна,

09.06.1971

самовисуванець

комісія з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я, материнства та дитинства,соціального захисту населення, голова комісії

12.

Паустовський

Костянтин Олегович,

06.03.1992

самовисуваннець

 

комісія з питань містобудування, земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища

13.

Петрова

Наталя Сергіївна,

27.03.1981 

ПП"Слуга народу"  

комісія з питань містобудування, земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища

14.

  Рвачов

Олександр  Олексійович,

17.07.1970

самовисуванець

комісія з питань містобудування, земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища

15.

Семенець

Сергій Іванович,

16.11.1974

самовисуванець

комісія з питань промисловості, сільського господарства, підприємництва, транспорту і зв’язку, житлово-комунального господарства та комунальної власності

16.

Чиж

Ольга Анатоліївна, 

29.12.1979

самовисуванець.

комісія  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

17.

Чиж

Юрій Юрійович,

15.07.1989

ПП "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

комісія  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

18.

Чорна

Світлана Іванівна,

20.08.1968

самовисуванець

комісія  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, голова комісії

 

19.

Чубирь

Світлана Анатолїівна,

26.09.1997

ПП"За майбутнє"

комісія з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я, материнства та дитинства,соціального захисту населення

20.

Шалахін

Андрій Андрійович,

24.11.1983

самовисуванець

комісія з питань промисловості, сільського господарства, підприємництва, транспорту і зв’язку, житлово-комунального господарства та комунальної власності, голова комісії

21.

Шандрук

Надія Дмитрівна,

20.10.1965

ПП"Слуга народу"

комісія з питань містобудування, земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища, голова комісії

22.

Шкапа

Лідія Вікторівна,

01.12.1965

 

самовисуванець

комісія  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь