Центр надання адміністративних послуг

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Преображенської сільської ради Пологівського району Запорізької області створено рішенням Преображенської сільської ради 16 листопада 2018  року № 2 з метою забезпечення доступності та спрощення одержання адміністративних послуг фізичним та юридичним особам.

На веб-порталі Ви завжди можете дізнатися про місце розташування, графік роботи та перелік послуг, які надаються Центром надання адміністративних послуг виконавчого комітету Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області (далі ЦНАП/ Центр), отримати інформацію про порядок та спосіб отримання адміністративних послуг, вивчити перелік необхідних документів.

ЦНАП розташований за адресою: вулиця Гагаріна, будинок 33, село Преображенка, Пологівський район, Запорізька область, 70545.

Поблизу розташована ділянка для паркування.

Контакти:

Електронна пошта: cnappreobr@gmail.com

Державна політика у сфері надання адміністративних послуг базується на принципах: верховенства права, у тому числі законності та юридичної визначеності;  стабільності; рівності перед законом; відкритості та прозорості; оперативності та своєчасності; доступності інформації про надання адміністративних послуг;  захищеності персональних даних; раціональної мінімізації кількості документів та процедурних дій, що вимагаються для отримання адміністративних послуг; неупередженості та справедливості;  доступності та зручності для субєктів звернень

Основними принципами роботи в Центрі є:

• ввічливе ставлення до кожного відвідувача,
  • розуміння його проблем, прагнення максимально швидко знайти їх рішення;
  • доступність та зручність отримання послуг для всіх фізичних та юридичних осіб;
  • організаційна єдність; орієнтація на суб’єкта звернення;
  • зрозумілість процедур;
  • оперативність та своєчасність у вирішенні питань;
  • забезпечення доступу суб’єктів звернень до інформації про стан, хід та результати розгляду їх звернень.

Основні завдання:

• організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень.
  • спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.
  • забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.
  • прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання.
  • видача суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішень про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення щодо можливості отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг.
  • здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень.
  • надання адміністративних послуг у випадках, передбачених законом.

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області створено рішенням Преображенської сільської ради 16 листопада 2018  року № 2 з метою забезпечення доступності та спрощення одержання адміністративних послуг фізичним та юридичним особам.

На веб-порталі Ви завжди можете дізнатися про місце розташування, графік роботи та перелік послуг, які надаються Центром надання адміністративних послуг виконавчого комітету Преображенської сільської ради Пологівського району Запорізької області (далі ЦНАП/ Центр), отримати інформацію про порядок та спосіб отримання адміністративних послуг, вивчити перелік необхідних документів.

Поблизу розташована ділянка для паркування.