Преображенська об'єднана територіальна громада
Запорізька область, Пологівський район

Центр надання адміністративних послуг

      Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Преображенської сільської ради Пологівського району Запорізької області створено рішенням Преображенської сільської ради 16 листопада 2018  року № 2 з метою забезпечення доступності та спрощення одержання адміністративних послуг фізичним та юридичним особам.

     На веб-порталі Ви завжди можете дізнатися про місце розташування, графік роботи та перелік послуг, які надаються Центром надання адміністративних послуг виконавчого комітету Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області (далі ЦНАП/ Центр), отримати інформацію про порядок та спосіб отримання адміністративних послуг, вивчити перелік необхідних документів.

    ЦНАП розташований за адресою: вулиця Гагаріна, будинок 33, село Преображенка, Пологівський район, Запорізька область, 70545.

 Поблизу розташована ділянка для паркування.

Контакти:

Телефон: +380614141500

Електронна пошта: cnappreobr@gmail.com

    Державна політика у сфері надання адміністративних послуг базується на принципах: верховенства права, у тому числі законності та юридичної визначеності;  стабільності; рівності перед законом; відкритості та прозорості; оперативності та своєчасності; доступності інформації про надання адміністративних послуг;  захищеності персональних даних; раціональної мінімізації кількості документів та процедурних дій, що вимагаються для отримання адміністративних послуг; неупередженості та справедливості;  доступності та зручності для субєктів звернень

        Основними принципами роботи в Центрі є:

 • ввічливе ставлення до кожного відвідувача,
 • розуміння його проблем, прагнення максимально швидко знайти їх рішення;
 • доступність та зручність отримання послуг для всіх фізичних та юридичних осіб;
 • організаційна єдність; орієнтація на суб’єкта звернення;
 • зрозумілість процедур;
 • оперативність та своєчасність у вирішенні питань;
 • забезпечення доступу суб’єктів звернень до інформації про стан, хід та результати розгляду їх звернень.

      Основні завдання:

 • організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень.
 • спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.
 • забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.
 • прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання.
 • видача суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішень про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення щодо можливості отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг.
 • здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень.
 • надання адміністративних послуг у випадках, передбачених законом.

  Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області створено рішенням Преображенської сільської ради 16 листопада 2018  року № 2 з метою забезпечення доступності та спрощення одержання адміністративних послуг фізичним та юридичним особам.

  На веб-порталі Ви завжди можете дізнатися про місце розташування, графік роботи та перелік послуг, які надаються Центром надання адміністративних послуг виконавчого комітету Преображенської сільської ради Пологівського району Запорізької області (далі ЦНАП/ Центр), отримати інформацію про порядок та спосіб отримання адміністративних послуг, вивчити перелік необхідних документів.

  ЦНАП розташований за адресою: вулиця Гагаріна, будинок 33, село Преображенка, Пологівський район, Запорізька область, 70545.

  Поблизу розташована ділянка для паркування.

   

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь