ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ, ЩО ВИНОСЯТЬСЯ НА ОБГОВОРЕННЯ  2021  РІК

27.05.2021

Про встановлення податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки, на території Преображенської сільської ради

Аналіз регуляторного впливу               Додаток1,  Додаток2

27.05.2021

Аналіз регуляторного впливу               Додаток1, Додаток2

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ, ЩО ВИНОСЯТЬСЯ НА ОБГОВОРЕННЯ  2020  РІК

04.06.2020

Про затвердження регламенту відділу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Аналіз регуляторного впливу                Додаток1

20.04.2020

Про встановлення ставок земельного податку та надання пільг щодо сплати земельного податку, що сплачуються на території Преображенської сільської ради на 2021 рік

Аналіз регуляторного впливу                      Додаток 1 Ставки зем. податку                     Додаток 2 Пільги зем.податок

Про встановлення податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки, на територіїПреображенської сільської ради на 2021 рік

Аналіз регуляторного впливу                       Додаток  1 ставки податку                             Додаток  2 пільги

Про встановлення єдиного податку для суб’єктів спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності на території  Преображенської сільської ради на 2021 рік

АРВ єдиний податокна 2021

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ, ЩО ВИНОСЯТЬСЯ НА ОБГОВОРЕННЯ 2019 РІК

12.04.2019

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення Преображенської сільської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Преображенської сільської ради на 2020 рік»

додаток 1додаток 2

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області «Про встановлення ставок земельного податку та надання пільг щодо сплати земельного податку, що сплачуються на території Преображенської сільської ради на 2020 рік»

додаток 1,   додатиок 2

Проект рішення "Про встановлення єдиного податку для суб’єктів спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності на території  Преображенської сільської ради на 2019 рік"

Аналіз регуляторного впливу до рішення

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ, ЩО ВИНОСЯТЬСЯ НА ОБГОВОРЕННЯ 2018 РІК

Рішення № 44 від 20.04.2018 "Про затвердження  проекту рішення «Про встановлення єдиного податку для суб’єктів спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності на території  Преображенської сільської ради на 2019 рік»

Додаток 1     Аналіз регуляторного впливу

Рішення № 42 від 20.04.2018 "Про затвердження проекту рішення "Про  встановлення транспортного податку на території Преображенської сільської ради на 2019 рік"

Додаток 1 Додаток 2, Аналіз регуляторного впливу

Рішення № 27 від 20.04.2018 "Про затвердження проекту рішення про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Преображенської сільської ради на 2019 рік"

Додаток 1,  Додаток 2    Аналіз регуляторного впливу

Рішення №26 від 20.04.2018 "Про затвердження проекту рішення "Про встановлення ставок орендної плати за земельну ділянку на території Преображенської сільської ради на 2019 рік"

ДодатокАналіз регуляторного впливу

Рішення №25 від 20.04.2018 "Про затвердження проекту рішення "Про встановлення ставок земельного податку та надання пільг щодо сплати земельного податку, що сплачується на території Преображенської сільської ради на 2019 рік"

Додаток 1,   Додаток 2,   Аналіз регуляторного впливу

Рішення № 7 від 07.03.2017 "Про затвердження проекту "Про затвердження правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші на території Преображенської сілської ради"

ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ

Про затвердження проекту рішення «Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Преображенської сільської ради»

Рішення № 26 від 29.05.2017 "Про затвердження місцевих податків та зборів на території Преображенської сільської ради на 2018 рік"

Проект Положення про транспортний податок на 2018 рік

Проект Положення про орендну плату за земельну ділянку на 2018 рік

Проект Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік

Проект Положення про земельний податок на 2018 рік

Проект Положення про єдиний податок на 2018 рік

Про затвердження проекту рішення «Про затвердження Правил загального водокористування водними об’єктами розташованими на території Преображенської сільської ради»