Преображенська об'єднана територіальна громада
Оріхівський район, Запорізька область

СТРУКТУРА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

Начальник відділу

Бєлов Віталій Іванович

Інженер-землевпорядник

Левченко Володимир Вікторович

Інспектор

Лепетченко Дмитро Олександрович

Інспектор

Кудіна Варвара Василівна

Інспектор

Дуйловська Лілія Юріївна

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ІНФРАСТРУКТУРИ

 ТА ІНВЕСТИЦІЙ

Начальник відділу

Котик Олена Владиславівна

Головний спеціаліст

Трипольський Євгеній Олександрович

Інспектор

 -

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Начальник відділу

Шашкова Оксана Анатоліївна

Державний реєстратор

Зозуля Світлана Дмитрівна

Державний реєстратор

Галчанська Оксана Олександрівна

Державний реєстратор

Резниченко Ірина Михайлівна

Державний реєстратор

Скляров Максим Олександрович

Державний реєстратор

Закладний Антон Юрійович

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

ІНачальник відділу 

 -

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Адміністратор

 -

ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Начальник відділу

Білоус Світлана Володимирівна

Діловод

Ісаєва Ірина Володимирівна

Діловод

Кривошей Людмила Михайлівна

Діловод

Зубковська Віта Іванівна

Діловод

Литвиненко Еліна Олександрівна

Діловод

Чумічка Тамара Іванівна

Головний спеціаліст - юрисконсульт

Клюшник Вікторія Валентинівна

Юрисконсульт

Верховський Володимир Сергійович

Інспектор з обліку та бронювання військовозобов’язаних

Бабак Наталія Іванівна

Інженер-програміст

Ільянцев Владислав Владиславович

Інспектор

 -

СЕКТОР З ПИТАНЬ КАДРОВОЇ РОБОТИ

Завідувач сектору

Баркова Лариса Миколаївна

Інспектор

Кустова Віта Володимирівна

ГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ

Начальник відділу

 -

Водій

Мєліхов Ілля Павлович

Водій

 -

Прибиральник службових приміщень

Семенець Любов Іванівна

Прибиральник службових приміщень

Пилипенко Вікторія Сергіївна

Прибиральник службових приміщень

Пакета Ольга Ваилівна
Прибиральник службових приміщень

Ярова Валентина Володимирівна

Прибиральник службових приміщень

Моісеєва Світлана Іванівна

Технік - електрик

Ковалевський Євген Євгенович

Оператор котельні

Петик Сергій Миколайович

Оператор котельні

Редькович Володимир Семенович