Преображенська об'єднана територіальна громада
Оріхівський район, Запорізька область

СТРУКТУРА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОГО І АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА  ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН 

Начальник відділу

Новікова Світлана Олексіївна

Головний спеціаліст Левченко Володимир Вікторович
Головний спеціаліст Трипольський Євгеній Олександрович
Спеціаліст І категорії Бєлов Віталій Іванович

Інженер-землевпорядник

вакантна посада

Інспектор

Лепетченко Дмитро Олександрович

Інспектор

Кудіна Варвара Василівна

Інспектор

Дуйловська Лілія Юріївна

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Начальник відділу

Шашкова Оксана Анатоліївна

Державний реєстратор

Зозуля Світлана Дмитрівна

Державний реєстратор

Скляров Максим Олександрович

Державний реєстратор

Закладний Антон Юрійович

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

ІНачальник відділу 

 Скляренко Ірина Олександрівна

ВІДДІЛ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Начальник відділу

 Резниченко Ірина Михайлівна

Адміністратор вакантна посада
Державний реєстратор вакантна посада
Головний спеціаліст Галчанська Оксана Олександрівна
Головний спеціаліст Салогуб Марина Олександрівна

ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Начальник відділу

Білоус Світлана Володимирівна

Діловод

Ісаєва Ірина Володимирівна

Діловод

Кривошей Людмила Михайлівна

Діловод

Зубковська Віта Іванівна

Діловод

Литвиненко Еліна Олександрівна

Діловод

Чумічка Тамара Іванівна

Головний спеціаліст - юрисконсульт

Клюшник Вікторія Валентинівна

Інспектор з обліку та бронювання військовозобов’язаних

Бабак Наталія Іванівна

Інженер-програміст

Ільянцев Владислав Владиславович

СЕКТОР З ПИТАНЬ КАДРОВОЇ РОБОТИ

Завідувач сектору

Баркова Лариса Миколаївна

ГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ

Начальник відділу

 вакантна посада

Водій

Мєліхов Ілля Павлович

Підсобний робітник

 вакантна посада

Прибиральник службових приміщень

Семенець Любов Іванівна

Прибиральник службових приміщень

Пилипенко Вікторія Сергіївна

Прибиральник службових приміщень

Пакета Ольга Ваилівна
Прибиральник службових приміщень

Ярова Валентина Володимирівна

Прибиральник службових приміщень

Моісеєва Світлана Іванівна

Технік - електрик

Ковалевський Євген Євгенович

Оператор котельні

Петик Сергій Миколайович

Оператор котельні

Редькович Володимир Семенович