Заяви про висунення кандидатури від громадськості

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.04.2023 р. № 381 «Про затвердження Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення» (із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ), згідно розпорядження начальника Преображенської сільської військової адміністрації від 30.06.2023 № 46 «Про внесення змін до складу комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації Преображенської сільської ради» до складу комісії включити представників громадськості: від громадських організацій та фізичні особи. Заява про висунення кандидатури від громадськості подається у довільній формі, придатній для сприйняття її змісту, та містить прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) кандидатури представника, а також відомості про заявника: для міжнародної чи громадської організації: - найменування; - напрями діяльності; - код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ (за наявності); - місцезнаходження; - контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти); для фізичної особи: - реєстраційний номер облікової картки платника податків, - фактична адреса реєстрації/проживання; - контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти). Дані, зазначені у заяві, засвідчуються підписом фізичної особи/представника міжнародної чи громадської організації, що її подала. Заяви про висунення кандидатури від громадськості подаються до Преображенської сільської військової адміністрації до 06.07.2023 року.

15:00 04.07.2023

Про затвердження складу комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації Преображенської

Рішення виконавчого комітету сільської ради від 14.04.2023 № 14 "Про затвердження складу комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна  внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації  Преображенської сільської ради та Положення про неї "

10:46 06.06.2023