Правила та пам'ятки для населення

Дії в разі терористичного акту, перестрілки, захоплення транспорту.

Дії в разі терористичного акту, перестрілки, захоплення транспорту. Терористичний акт  Основні заходи щодо запобігання можливого терористичного акту: - не торкайте у вагоні поїзда, під'їзді або на вулиці нічийні пакети (сумки), не підпускайте до них інших. Повідомите про знахідку співробітника поліції; - у присутності терористів не виказуйте своє невдоволення, утримайтеся від різких рухів, лементу  й стогонів; - при погрозі застосування терористами зброї лягайте на живіт, захищаючи голову руками, подалі від вікон, засклених дверей, проходів, сходів; - використайте будь-яку можливість для порятунку; - якщо відбувся вибух – вживайте заходів щодо недопущення пожежі та паніки, надайте домедичну допомогу постраждалим; - намагайтеся запам'ятати прикмети підозрілих людей і повідомте їх прибулим співробітникам спецслужб.

16:12 23.02.2022

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру.          При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправити дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери. Підготовку до можливого перебування у зоні надзвичайної ситуації доцільно починати завчасно. Необхідно підготувати "екстрену валізку" з речами, які можуть знадобитись при знаходженні у зоні НС або при евакуації у безпечні райони.

16:04 23.02.2022