засідання комісї

*24 травня 2023 року відбулося перше засідання комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна  внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації, що створена рішенням виконавчого комітету Преображенської сільської ради від 14.04.2023 № 23 « Про затвердження складу комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна  внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації  Преображенської сільської ради та Положення про неї» затверджено персональний склад  Комісії по Преображенській територіальній громаді та Положення про неї», до складу якої  входять 12 осіб: Осіпова Н.І., голова комісії, Рябець С.М., заступник голови комісії, Мельник К.О., секретар комісії та члени комісії: Буховець О.О., Галчанська О.О., Закладний А.Ю., Левченко В.В., Резниченко І.М., Шашкова О.А., Моісеєнко П.С., Петров В.І., Чудновський А.О.

З метою оперативної та своєчасної обробки заяв про надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації було здійснено розподіл обов’язків між членами комісії та визначено режим роботи комісії.

*08 червня 2023 року на засіданні комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна  внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації було розглянуто 9 заяв щодо надання компенсації на відновлення пошкодженого об’єкту.

Відповідно до пункту 6,  абзацу п’ятого, сьомого пункту 8, абзаців  десятого, одинадцятого пункту 14 Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги “єВідновлення”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2023 р. № 381, компенсація надається, якщо об’єкт нерухомого майна розташований на території можливих бойових дій, на яких бойові дії завершені на дату подання заяви,  Наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 09 березня 2023 року № 84 «Про затвердження Змін до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією»,  Наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 15 травня 2023 року № 143 «Про затвердження Змін до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією», враховуючи, що на даний час територія населених пунктів Преображенської громади  знаходяться під постійними масованими артилерійськими, ракетними обстрілами та авіаударами, тому члени комісії не мають можливості забезпечити проведення обстеження пошкоджених об’єктів, в тому числі з метою встановлення факту ремонтних робіт, що виконані за рахунок інших джерел фінансування.

Комісією прийняті рішення про зупинення розгляд заяв до завершення бойових дій на території Преображенської громади.

*12 червня 2023 року відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна  внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації на якому  розглянуто 7 заяв щодо надання компенсації на відновлення пошкодженого об’єкту.

Враховуючи, що на даний час на території Преображенської громади бойові дії не завершені і комісія не має можливості провести обстеження пошкодженого майна, розгляд заяв зупинено.

*15 червня 2023 року відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна  внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації на якому  розглянуто 3 заяви щодо надання компенсації на відновлення пошкодженого об’єкту.

Враховуючи, що на даний час на території Преображенської громади бойові дії не завершені і комісія не має можливості провести обстеження пошкодженого майна, прийняті рішення про зупинення розгляд заяв.

*19 червня 2023 року відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна  внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації на якому розглянута заява щодо надання компенсації на відновлення пошкодженого об’єкту.

Після розгляду даної заяви, комісія прийняла рішення про відмову у наданні компенсації, так як була подана заява відносно пошкодженого нежитлового об’єкту нерухомого майна. Рішення комісії затверджено розпорядженням начальна Преображенської сільської військової адміністрації.

*05 липня 2023 року на засіданні комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна  внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації було   розглянуто 2 заяви щодо надання компенсації на відновлення пошкодженого об’єкту.