Нагадуванн щодо переоформлення субсидій

Дата: 08.09.2021 08:10

Шановні мешканці Преображенської громади!

Звертаємо Вашу увагу, що для переоформлення субсидій надавалось 5 місяців з травня 2021 по 30 вересня 2021 року

Хто ще не звернувся для переоформлення житлової субсидії Вам потрібно звернутися до відділу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Преображенської сільської ради (ЦНАП) за адресою: вулиця Гагаріна, будинок 33, село Преображенка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70545.

тел. 0614141500, тел. мобільний +38 0956462194,

Е-mail: cnappreobr@gmail.com

Необхідні документи:

• заява про призначення житлової субсидії (за встановленою формою),
  • декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії (за встановленою формою),
  • технічний паспорт на будинок, та документи на землю(за наявності);
  • відомості про осіб, які мешкають у квартирі або будинку (паспорта, ідентифікаційні коди);
  • акт від депутата (за необхідністю);
  • особові рахунки по сплаті електропостачання та газопостачання (квітанції;)
  • договір найму (оренди) житла (за наявності);
  • довідки про доходи (у разі зазначення у декларації доходів, інформація про які відсутня в ДФС, ПФУ).
  • реквізити з банку.

Також за оформленням субсидії можна звернутися одним із таких способів:

-  через уповноважених осіб територіальних громад (у тому числі старостати) та ЦНАПи;

-  безпосередньо до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих органів міських рад;

-  заповнені бланки можна надіслати поштою на адресу органу соціального захисту населення;

-  через електронний сервіс, який розміщено на офіційному веб-сайт Мінсоцполітики:  https://www.msp.gov.ua .

Бланки Заяви та Декларації можна роздрукувати з офіційного веб-сайту Мінсоцполітики:  https://www.msp.gov.ua/news/16214.html  з метою їх надання в паперовій формі особисто або надсилання поштою до органів соціального захисту населення, уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадових осіб центру надання адміністративних послуг.