ОСОБИСТИЙ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ КРИВОХАТЬКА В.В.

27.09.2017 з 10.00 до 12.00 на території Преображенської об’єднаної територіальної громади, в приміщенні адмінбудинку Омельницького старостинського округу (с. Омельник, вул. Перемоги, б. 4) буде проводити прийом виборців Оріхівського району Народний депутат України Кривохатько В.В.

14:20 15.09.2017

ПРЕОБРАЖЕНСЬКОЮ СІЛЬСЬКОЮ РАДОЮ ЗАТВЕРДЖЕНО ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ, ВИДАТКИ НА ЯКІ ЗДІЙСНЮВАТИМУТЬСЯ З ДЕРЖБЮДЖЕТУ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 № 200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад» рішенням Преображенської сільської ради від 31.07.2017 № 2 затверджено перелік проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету, а саме:

09:54 31.07.2017

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження Положення про порядок списання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади  в особі Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження Положення про порядок списання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади в особі Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області «Про затвердження Положення про порядок списання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади  в особі Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області» та аналізу його регуляторного впливу.

10:43 21.06.2017