07.11. 2018 відбулося чергове засідання тридцять четвертої сесії Преображенської сільської ради

Дата: 13.11.2018 15:00

07 листопада 2018 року відбулося чергове засідання тридцять четвертої сесії Преображенської сільської ради.

Депутати розглянули більше п’ятдесяти питань та прийняли відповідні рішення.

Рішеннями сесії внесені зміни та доповнення до Програм, а саме про виділення коштів на придбання панорамних масок  лицьових для професійних  легеневих  апаратів на стиснутому повітрі для особового складу для поліпшення технічного забезпечення  20 державної пожежно-рятувальної частини  Головного управління  ДСНС України у Запорізькій області, надання одноразової матеріальної допомоги дитині сироті, якій виповнилося 18 років, надання матеріальної допомоги особі з хронічною нирковою недостатністю, яка отримує програмний гемодіаліз.

З метою надання всебічної допомоги та підтримки мешканцям нашої громади, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, забезпечення індивідуальної допомоги громадянам похилого віку, інвалідам та хворим  прийнято рішення про створення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»  Преображенської сільської ради Оріхівського району та затверджено Положення про комунальну установу.

Для забезпечення рівного доступу до отримання дітьми якісної спеціалізованої позашкільної освіти мистецького спрямування рішенням сесії прийнята відповідна Програма.

Також депутати розглянули тридцять девять заяв мешканців громади, що стосуються земельних питань.