Дата: від до Скинути

17 березня 2021 року Оріхівським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиціі (м.Дніпро) проведено зустріч зі спеціалістами  Центру надання адміністративних послуг Преображенської сільської ради Пологівського району Запорізької області та спеціалістами Центру надання адміністративних послуг Оріхівської міської ради з метою налагодження плідної співпраці та досягнення найбільш ефективних оптимальних результатів в інтересах громадян.

08:09 19.03.2021