Новини громади

12 липня цього року в приміщенні адмінбудинку Преображенської сільської ради відбувся особистий виїзний прийом депутата обласної ради Н.В. АВРАМЕНКО

Дата створення: 08:33 20.07.2016

Липневий прийом депутата обласної ради від Оріхівського району Н.В.Авраменко відбувся на території села Преображенка і був, як завжди, багатолюдним. На зустріч з депутатом прийшли мешканці сіл Преображенка, Новоселівка, а також жителі Оріхова.

6 липня цього року на території Преображенської об`єднаної територіальної громади відбулося грандіозне дійство - святкування Івана Купали

Дата створення: 22:23 10.07.2016

Традиції наших пращурів, нікого не залишають байдужими. Народ наш завжди гучно святкував Купалу, як одне із найважливіших свят. Це день, коли води стають цілющими, а вогонь очищаючим, сама природа надає людям сил для плідної праці і відганяє усе лихе.  Гуртом, можна і море загатити. А вже святкувати разом, так і сам Бог велів!

Зустріч народних депутатів України П.М.Ваната та О.В.Романовського з керівництвом району, об’єднаної громади, старостами.

Дата створення: 09:07 23.06.2016

23 червня 2016 року в адміністративному центрі Преображенської об’єднаної територіальної громади відбулась зустріч народних депутатів України П.М.Ваната та О.В.Романовського з керівництвом району, об’єднаної громади, старостами.

Випуск

Дата створення: 09:04 01.06.2016

Ніщо не триває вічно, ось і шкільні роки для цьогорічних випускників підійшли до кінця. Здається, що тільки вчора батьки відводили  першокласників до школи  в перший клас з букетом квітів, і раптом - випускний вечір.