Новини громади

У ТІСНОМУ КОЛІ ОДНОДУМЦІВ

Дата створення: 12:21 21.01.2017

Добрий вечір тобі, пане Господарю! Син Божий народився!

Дата створення: 13:45 06.01.2017

Різдво в Україні  завжди було прийнято зустрічати особливим чином, дотримуючись безлічі традицій. А найулюбленіша традиція на Рiздвянi свята та у Старий Новий рік у діточок – це співати колядки та щедрiвки i отримувати за них подарунки.

ПЕРСПЕКТИВИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ РЕФОРМИ ПІД ЧАС НАДАННЯ МУНІЦИПАЛІТЕТНИХ ПОСЛУГ - НАВЧАЛЬНА ПОЇЗДКА ДО НІМЕЧЧИНИ ПРЕОБРАЖЕНСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Дата створення: 11:26 20.12.2016

З 25 вересня по 1 жовтня 2016 року, в рамках навчальної поїздки та за сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, Преображенський сільський голова Сідун В.А. у складі делегації голів органів місцевого самоврядування Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей відвідав Німеччину, а саме: міста Берлін, Дрезден, Лейпциг, Бішофсверд, Вурцен, Райхенбах-ім-Фогтланд, комуну Вустермарк, громаду Міхендорф,  а також Саксонський конгрес міст та громад (організація, яка у ФРН представляє інтереси муніципалітетів на всіх рівнях).

Преображенською об`єднаною територіальною громадою придбано авобус ЕТАЛОН А0810ш

Дата створення: 11:14 16.11.2016

Днями Преображенська об’єднана територіальна громада придбала спеціалізований автобус для перевезення школярів ЕТАЛОН А0810ш вартістю 1 510  тис. грн., який в той же день  був переданий до комунального закладу «Навчально – виховний комплекс «Основа» Преображенської сільської ради. І хоча новий автобус почне підвозити учнів тільки після його державної реєстрації, діти оглянули автобус та із задоволенням відмітили, що він розрахований на 29 місць, облаштований внутрішнім гучномовним пристроєм, доступним для користування як водієм, так і особами, які супроводжують школярів, сидіння під подушками сидінь обладнані багажниками для шкільних портфелів, а також ременями безпеки. Під час відкриття дверей автоматично вмикаються світильники, які освітлюють сходинки транспортного засобу. Автобус обладнаний звуковою і світловою сигналізацією при перевищенні швидкості 70 км/год. Учні закладу з нетерпінням чекають першого рейсу нового транспорту.