Новини громади

На території Преображенської ОТГ пройшла благодійна акція "Великодній кошик для воїнів АТО"

Дата створення: 15:24 17.04.2017

У переддень  світлого свята Христового Воскресіння   кожна родина  готується до його відзначення. У ці дні  всі члени сім’ї збираються разом, та, нажаль, є сини, які не приїдуть до батьків, чоловіки та батьки, які не будуть поруч з дружиною та дитиною. Це хлопці,  які стоять на сторожі нашого спокою — на передовій.

У Запоріжжі відбулась конференція «Трансформація-2017. Що реформа децентралізації дасть людям»

Дата створення: 14:45 16.03.2017

У Запорізькому медіа-центрі відбулася прес-конференція на тему: “Трансформація – 2017. Що змінять секторальні реформи в житті запорізьких громад.” Участь у заході взяли: Маргарита Трипольська, консультант регіонального відділення Асоціації міст України, Дмитро Майстро, голова постійної комісії з місцевого самоврядування.

Преображенська сільська рада оприлюднила проект правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші на території сільради

Дата створення: 16:57 15.03.2017

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб громади, Преображенська сільська рада оприлюднила проект Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші на території Преображенської сільської ради.

У ТІСНОМУ КОЛІ ОДНОДУМЦІВ

Дата створення: 12:21 21.01.2017

Добрий вечір тобі, пане Господарю! Син Божий народився!

Дата створення: 13:45 06.01.2017

Різдво в Україні  завжди було прийнято зустрічати особливим чином, дотримуючись безлічі традицій. А найулюбленіша традиція на Рiздвянi свята та у Старий Новий рік у діточок – це співати колядки та щедрiвки i отримувати за них подарунки.