6 липня цього року на території Преображенської об`єднаної територіальної громади відбулося грандіозне дійство - святкування Івана Купали

Дата: 10.07.2016 22:23

Фото без опису Традиції наших пращурів, нікого не залишають байдужими. Народ наш завжди гучно святкував Купалу, як одне із найважливіших свят. Це день, коли води стають цілющими, а вогонь очищаючим, сама природа надає людям сил для плідної праці і відганяє усе лихе.  Гуртом, можна і море загатити. А вже святкувати разом, так і сам Бог велів!

Свято єднання, проводилося 6 липня 2016 року  у  Преображенській  об’єднаній   територіальній  громаді, адже як кажуть: громада – то велика рада, чого громада забажає, того і пан не поламає. Кожен  мешканець громади став  частиною одного великого гурту, єдиного кола.

У ході  свята, яке відбулося за підтримки  депутата Запорізької обласної ради Н.В.  Авраменко,  ТОВ «Преображенське» (директор О. Ю. Коростельов),  ТОВ «Виробництво підсиленої техніки» (керівник С.А. Мороз),  підприємця О. Дяченка, відбувалися справжні дива: купальський вогонь, виступи місцевих аматорів та запрошених професійних колективів,  спортивні змагання, дитяча шоу-програма,  безкоштовна справжня козацька каша, вогняне шоу, штучний світловий  фонтан, прогулянки на човні по річці Конка та верхові прогулянки на конях,  повітряні   ліхтарики,  розважально-ігрові атракціони,  лазерне шоу.  Були дотриманні усі народні традиції,   а закінчилося дійство  святковим феєрверком.

Дотримання порядку та   безпеки   більше 3 тис. відпочиваючих забезпечували працівники МЧС, поліції та  працівники комунального закладу «Центр первинної  медико -санітарної допомоги» Преображенської сільської ради, члени громадського формування «Захист» Преображенської сільської ради.

Під час проведення заходу  волонтерами    зібрано 3 тис 878 грн. на лікування  нашого  земляка, захисника Батьківщини – Василя Кравчука, якому лікарі поставили страшний діагноз «Лейкемія. Рак крові»

Свято вдалося, кожен присутній  отримав масу задоволення та  незабутніх вражень.