НАГАДУЄМО!

Дата: 15.07.2024 09:28

НАГАДУЄМО!

Актуалізація даних військовозобов'язаних

у ЦНАП Преображенської сільської ради!

Триває Актуалізація даних військовозобов'язаних у ЦНАП Преображенської сільської ради згідно пунктом 5 частини першої статті 142 Закону України «Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів», з 18 травня 2024 по 16 липня 2024 року через відділ Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Преображенської сільської ради Пологівського району Запорізької області здійснюється уточнення персональних даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів шляхом подання заявниками відповідних відомостей та/або документів у паперовій формі адміністратору центру надання адміністративних послуг для формування заяви в електронній формі засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія).

З питань отримання консультації вказаного питання можете звертатись за адресою: місто Запоріжжя, вулиця Сєдова, будинок 1 приміщення 2.

Контактні номери телефони: +38095 64 62 194.