Випуск 2024

Дата: 05.07.2024 09:11

Як швидко плине час... Ніби вчора тримали за руку своїх діток-першокласників, і ось випускний вечір, до якого 11 років, як по східцях, довелося підійматися нашим дітям. І весь цей шлях їх супроводжували невтомні педагоги Преображенської гімназії “ Основа”.

Шановні вчителі! Від батьків випускного класу прийміть сердечні слова подяки за вашу працю. Своїми мудрими порадами, чуйним ставленням і настановами ви допомагали нашим дітям долати непростий шлях осягнення знань. Бажаємо вам міцного здоров’я, професійних відкриттів, бадьорості, сил, вдячних чуйних учнів та мирного неба над головою. Незважаючи на важкі часи, ми віримо: наша гімназія була, є і буде!!!