7 липня в Україні святкують День Військово-Морських Сил.

Дата: 01.07.2024 09:43

7 липня в Україні святкують День Військово-Морських Сил. Це свято відзначають у першу неділю липня, щоб віддати належне українським бійцям ВМС за їхню сміливість та відданість нашій країні.

Військово-морські сили – надзвичайно важлива частина української армії, яка відіграє ключову роль у захисті країни від ворога. Відважні воїни захищають Україну і в морі, і на суші. Вже третій рік моряки відзначають своє професійне свято в умовах воєнного часу, коли ведуть боротьбу з загарбниками, яким потрібні як українські землі, так і моря.

Пропонуємо вам дізнатися більше про військово-морські сили України з відеоролика за посиланням