З Днем Європи

Дата: 09.05.2024 09:57

Шановні земляки! Щиро вітаю вас з Днем Європи! Цей день символізує наші спільні цінності, єдину долю і сприяє зміцненню дружби та співпраці між європейськими народами. Ми сподіваємося, що наші зусилля і надалі будуть підтримувати шлях України до прогресивного розвитку та стабільності! Бажаю нам всім сил та невичерпної енергії у боротьбі за свободу та європейське майбутнє! День Європи — це дата, яка відзначається в Україні з метою підкреслення важливості співробітництва між Україною та Європейським Союзом. Це нагадує й про наші цінності, на яких ґрунтується співпраця між країнами ЄС. Ми висловлюємо велику вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу в боротьбі України проти російської навали окупантів. Ми віримо в те, що наші колективні зусилля переможуть темряву, війну і нарешті настане Світло й Мир. Разом до Перемоги! Слава Україні!

Начальник СВА                                                      Володимир СІДУН