до 210-річчя Тараса Шевченка

Дата: 07.03.2024 11:24

9 березня у світі відзначатимуть 210-річчя від дня народження українського генія, народного поета, талановитого художника, основоположника української літературної мови Тараса Шевченка. Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Духовну велич і красу українського слова він підніс на найвищу щабель. Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави. Його творчість і сьогодні спонукає до розуміння кожним свого основного призначення — завжди залишатися Людиною, Патріотом, борцем за незалежність рідної держави.