Дата: 19.01.2024 08:00

Про перепідготовку робітників із числа безробітних, внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій тощо для забезпечення підприємств області кваліфікованими робітниками.

Запорізькою обласною федерацією роботодавців за підтримки і фінансування німецької організації SEQUA на перепідготовку за рахунок німецької сторони. Теоретичне навчання буде здійснюватись на база державних професійних закладів, практичне на підприємствах міста Запоріжжя.

У січні розпочинається перепідготовка робітників за наступними професіями:

• Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
  • Машиніст крана металургійного виробництва
  • Токар
  • Контролер верстатних та слюсарних робіт
  • Кравець

Термін навчання-12 тижнів, з них 4 тижні теорії в закладах професійної освіти та 8 тижнів виробничого навчання на підприємствах міста Запоріжжя. Термін навчання за професією кравець становить 8тижнів (2 місяці) Перепідготовка проводиться на безоплатній основі. Початок занять у січні, по мірі комплектації груп. По закінченню навчання надається 3 розряд за здобутою професією та видається свідоцтво державного зразка. Працевлаштування гарантоване.

Для здобувачів освіти обмежень за віком, статтю та соціальним станом немає.

Перепідготовка здійснюється на  базі:

• ДНЗ "Запорізьке вище професійне училище "Моторобудівник".
  • ДНЗ "Запорізький промисловий центр професійно-технічної освіти"
  • ДНЗ "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
  • ДНЗ "Запорізьке вище професійне училище моди і стилю"

Учням, які не отримують фінансову допомогу чи заробітну плату, виплачуватимуть гроші на харчування.

Також за підтримки компанії SEQUА буде проведено Курс «Основи підприємницької діяльності». Мета курсу навчити підприємця-початківця як відкрити та розвивати власну справу. Теоретичний модуль складаються з правових основ підприємницької діяльності, реєстрації підприємства, оформлення трудових відносин, робота бухгалтерії, ведення фінансових документів, порядок нарахування заробітної плати, основи маркетингу, види договорів, контракти, робота з контролюючими органами, вимоги законодавства про охорону праці, техногенна та пожежна небезпека на об'єктах, дотримання санітарних норм.

Заключний етап курсів - розроба бізнес-проєкту для отримання Гранту для розвитку власної справи. (Розмір Гранту 50 000 - 150 000 грн).

Термін навчання 20 навчальних днів (100 годин), навчання безкоштовне. Початок занять 05 лютого 2024року.

Телефон для довідок: 0667967313, 0684116932.