З Днем працівника соціальної сфери

Дата: 06.11.2023 09:18

Шановні працівники соціальної сфери!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери України!
  На ваші плечі покладена надзвичайно відповідальна робота – соціальна підтримка. У цій сфері працюють люди небайдужі, сповнені душевного тепла, адже, основа будь-якої соціальної роботи - любов, милосердя, співчуття.
  Сьогодні в соціальній сфері Пологівського району працюють люди, які віддані своїй справі. Вони приходять на допомогу тим, хто її потребує найбільше – людям похилого віку та з обмеженими можливостями, хворим і сиротам, багатодітним і малозабезпеченим. Для багатьох з них слова Івана Франка – «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» - стали сенсом життя.
  Низький вам уклін за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей. Зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя та благополуччя. І найголовніше – Перемоги та миру!
  Разом до Перемоги!