З Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2023 09:47

Дорогі діти! Шановні батьки!

У перший день літа вітаю вас з Міжнародним днем захисту дітей!  На жаль, другий рік поспіль це свято проходить в умовах воєнних дій. Війна торкнулася життя кожного маленького українця. Тому в це свято нам, дорослим, особливо важливо підтримати дітей, захистити дитинство. Діти повинні жити у мирному світі, який не знає, що таке жорстокість, біль, насильство. У світі з хорошими можливостями для їхнього майбутнього. Захист дітей зараз потрібний , як ніколи. Від нашої уваги, любові, виховання залежить доля дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо їх любов'ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще!

Дорогі діти! Прийміть щирі вітання зі святом. Бажаю вам мирного, безтурботного.  щасливого дитинства, здоровя,  розуміння з боку батьків та сяючих посмішок.

начальник Преображенської сільської

військової адміністрації