Вітання з днем працівників сільськогосподарського господарства!

Дата: 18.11.2022 18:17

В нелегких умовах сьогодні проходить свято Дня працівників сільського господарства. Ворог мінував і випалював поля, прицільно гатив по самому дорогому - по врожаю на полях та в зерносховищах.
Механізатори під вибухами орали і сіяли, ризикуючи своїм життям вперто збирали врожаї.
Шкода, але історія сільського господарства кожної сільської громади зараз пишеться чорнилами війни, а слова Гімну набувають особливого значення...
"Душу й тіло ми положим", це також і про наших аграріїв, працівників полів, тваринництва і садівництва, які не полишили сферу сільського господарства в тяжкий для країни час, не виїхали, не зрадили своїм принципам, а продовжують працювати на перемогу. Це саме з вашої продукції вироблені тушонки і борщі, овочі та фрукти, смакують наші бійці на передовій.
Ваше зерно зараз коридорами життя прямує в треті країни світу, щоб не допустити там голоду в страждань.
Низько вклоняємось вам працівники життєдайної професії, щиро вітаємо вас зі святом і бажаємо щоб ваше життя було довгим і безкраїм, як пшеничні  поля, квітучим, як сади на весні, врожайним на мир, здоров'я і щастя на нашій богом даній землі.

З повагою, сільський голова

Володимир СІДУН