Простір єдності Пологівського  району «Допомога поруч».

Дата: 20.07.2022 13:12

В місті Запоріжжі за адресою вул.Лермонтова, 9 в приміщенні ДК «Орбіта» розпочав роботу Простір єдності Пологівського  району «Допомога поруч».

Принцип роботи Простору – це місце надання роз’яснень, консультацій, адміністративних та юридичних послуг у дружній атмосфері землячества! Простір об’єднав працівників 15 громад, Управління соціального захисту Пологівської райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду, центра зайнятості, лікарів.

Надання медичних послуг один із головних аспектів  роботи центру. Тут кожного дня працюють лікар, педіатр, медична сестра , які можуть надати кваліфіковану медичну допомогу, виміряти тиск, надати психологічну підтримку, виписати електронні направлення до вузькопрофільних лікарів, укласти  декларації з лікарями, терапевтом та педіатром ,як дорослим, так і дітям, організувати   проходження первинних та періодичних  медичних профілактичних оглядів дорослими  для  працевлаштування та профілактичні медичні огляди дітей ( вступ до вищих навчальних закладів, дитячих садків та шкіл), виписка рецептів  тощо.

На постійній основі в Просторі єдності з наступного тижня планується надання  первинної допомоги, яка  включає в себе такі види правових послуг: надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань;

складення заяв, скарг, інших документів правового характеру (крім процесуальних);

надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Планується долучати до роботи представників Міграційної служби , про що буде повідомлено додатково.

Графік роботи Простору – з 9:00 до 14:00  години , понеділок- пятниця.

Контактний номер телефону – 099-421-25-04