Звернення  Преображенського сільського голови Володимира  Сідуна до жителів громади

Дата: 07.04.2022 09:39

Шановні жителі громади !

Війна РФ в Україні  спричинила  кризу із забезпеченням країни зерном,  овочами,   олійною та м’ясною продукцією.

Звертаюся до Вас з проханням  засадити свої присадибні ділянки максимально овочами, щоб забезпечити  продуктами харчування не лише свою сім’ю, ай підтримати  українців на тимчасово окупованих територіях та внутрішньо-переміщених осіб.

Насіння овочів можна придбати у вільному доступі у   поштовому відділені с. Преображенка та на ринку у м. Оріхів.