Привітання сільського голови Володимира Сідуна з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 09:25

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, посадові особи,                              громадські об’єднання  Преображенської територіальної громади!
    Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування – державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту місцевої демократії!
      Це свято людей, яких обирає суспільство.
   З нагоди Дня місцевого самоврядування прийміть слова вдячності за вашу натхнену працю на благо розвитку нашої території. Вашим професіоналізмом, любов’ю до рідного краю, небайдужістю за долі сельчан, енергією, твориться історія самоврядності Преображенської громади.
     Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя.

З повагою, голова Преображенської  територіальної громади Володимир СІДУН