“Активні парки - локації здорової України”

Дата: 15.11.2021 12:51

На початку жовтня Преображенська громада долучилася до проєкту  Програми Президента «Здорова Україна»: “Активні парки - локації здорової України”,  який має на меті організацію оздоровчої активності та створення умов для поліпшення тривалості життя активного населення.

В рамках проєкту, з метою заохочення до занять фізичними вправами, покращення і розвиток рухових якостей та поліпшення психічного здоров'я, в різних локаціях на території сіл Преображенка та Омельник пройшли спортивно-розважальні заходи

Координаторка проєкту на території нашої громади Ольга Кривошей вже отримала сумку зі спортивни інвентарем, використовувати який можуть безкоштовно усі жителі громади без виключення.

Підписуйтеся на групу https://www.facebook.com/groups/282695053675722  , слідкуйте за анонсами та долучайтеся до активностей.