Про провдення військових навчань

Дата: 04.10.2021 11:38

У Командуванні об’єднаних сил Збройних Сил України триває черговий етап підготовки до стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля — 2021», активна фаза яких відбудеться наприкінці вересня цього року практично на всіх полігонах ЗС України, а також в акваторії Чорного та Азовського морів.

Наразі представники органів військового управління Збройних Сил та інших складових сил оборони відпрацьовують питання управління угрупованнями військ під час ведення операції сил оборони. Заходи відбуваються відповідно до Плану підготовки у 2021 навчальному році.

Як зазначив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, метою заходу є нарощування спроможностей Командування, спільна робота структурних підрозділів органів військового управління щодо виконання завдань за призначенням на пунктах управління.

— По завершенню навчань має бути досягнуто злагодженість дій Командування з органами військового управління ЗС України під час ведення операцій. Крім того, ми маємо продемонструвати набуті спроможності щодо організації планування операцій, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Нагадаємо, що навчання «Об’єднані зусилля-2021» буде проведено з Командуванням об’єднаних сил Збройних Сил України із залученням визначених органів військового управління, військових частини, сил і засобів Збройних Сил України, інших складових сил оборони держави. Також, очікується участь в «Об’єднаних зусиллях-2021» й іноземних представників та підрозділів від близько 15 країн-членів НАТО та партнерів. Військові маневри пройдуть у три етапи.

Командування морської піхоти ЗСУ звертається з проханням щодо недопущення блокування військової техніки, розповсюдження фото- та відеоматеріалів техніки і режимних військових об'єктів.

Крім того, за інформацією від пресслужби Збройних Сил України в районі проведення навчань, над військовими частинами, об'єктами та полігонами всі прольоти безпілотних літальних апаратів будуть припинені. Особи які здійснюватимуть запуск або керування цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності. Контактні особи для організації взаємодії - підполковник Олександр Студенков (0953888286), капітан Мирослава Андросова (0957881326).