Привітання з днем усиновлення

Дата: 30.09.2021 08:59

30 вересня в Україні відзначають День усиновлення. Цей день є символом милосердя і добра до людей. Це свято батьків, дітей та усіх причетних до цієї благородної справи, нашої держави в цілому, яка поступово втілює на практиці гасло ”Чужих дітей не буває”.

Найщиріші слова поваги і подяки всім усиновлювачам, опікунам та піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям. Ви дали кожній дитині, яка росте у Вашій родині, найважливіше – щастя мати сім’ю, відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Нехай повниться дитячим щасливим сміхом ваші будинки, ростуть здоровими і успішними діти. Нехай щедрість і милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем. Бажаю всім здоров’я, миру, добра і благополуччя.

З повагою, Преображенський сільський

голова Володимир СІДУН