День села

Дата: 22.09.2021 08:36

В населених пунктах Преображенської громади пройшли урочисті мітинги з нагоди 78 річниці визволення сіл від фашистських загарбників та святкові концерти до Дня села.

Працівники закладів культури та учні Преображенської гімназії «Основа» виготовили корзини та букети з живих квітів, які представники ветеранської організації, учасники бойових дій, учні та представники органів місцевого самоврядування поклали до пам’ятників на честь воїнів-односельчан та пам’ятного знаку борцям за волю та незалежність України всіх часів.

Мешканці громади мали нагоду переглянути виступи місцевих аматорів сцени та згадати односельчан, які працювали за ради розвитку своїх територій.  Найменший та найстарший мешканці громади отримали пам’ятні подарунки.

Заходи об’єднали усіх, у кого рідне село зажди у серці, чия доля нерозривно  пов’язана із  минулим, сьогоденням та майбутнім населених пунктів Преображенської громади.