Привітання з Днем Незалежності

Дата: 20.08.2021 10:33

Шановна громадо! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з найбільшими державними святами нашого народу – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності!

Цьогоріч незалежна Україна відзначає своє 30-річчя!  Багато змінилося за ці роки: ми стали мудрішими, сильнішими, сміливішими… Ми доводимо свою спроможність вирішувати найскладніші проблеми. Але за однієї умови – якщо спільно візьмемось за справу. Випробування об’єднують український народ та роблять його сильнішим. Ми добре зрозуміли, що омріяна заможна та вільна Україна будується кожним із нас. Ми усі разом і кожен особисто відповідальний за долю своєї країни.

Наша сила  в єдності!

Хочу насамперед привітати зі святом та висловити щиру вдячність мужнім та відважним українським воїнам, які зараз на передовій захищають нашу незалежність, роблять все для того, щоб ворог не пройшов далі територією України.

Від щирого серця й від усієї душі зичу вам здоров’я, щастя, добра, миру,  сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України!  Зі святом !

З повагою, сільський  голова    Володимир СІДУН