Нагадування для водіїв великогабаритного транспорту: на дорогах області діє «тепловий режим»

Дата: 29.07.2021 16:04
Кількість переглядів: 2034

З метою збереження дорожнього покриття, з 1 червня 2021 року у Запорізькій області діють обмеження руху для транспортних засобів загальною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше 7 тонн, з 08.00 до 20.00 при температурі вище 28 градусів за Цельсієм.

На дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні дорожні знаки, а також панно для інформування водіїв про обмеження руху та місця стоянок великовагового автотранспорту.

Розташування таких місць можна знайти на онлайн-мапі за цим посиланням https://cutt.ly/6nof4bD.

Дотримання вимог щодо збереження автомобільних доріг загального користування перевізниками жорстко контролюватиметься співробітниками Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області та підрозділами Національної поліції України.