Відключення газу з 02.08.2021 по 08.08.2021 в с. Преображенка

Дата: 28.07.2021 08:09

За інформацією менеджера з адміністративної діяльності Токмацького відділення АТ «Запоріжгаз» Кари Л.О. повідомляємо, що на території с. Преображенки відбудеться відключення газу з 02.08.2021 по 08.08.2021 для виконання технічного ремонту системи газопостачання та з метою запобігання виникненню аварійних ситуацій в опалювальний період.

Підключення абонентів, які перевірялися у минулому році, відбудеться без повторної перевірки. Під час перевірки інших абонентів АТ «Запоріжгаз», які мешкають на території Преображенської громади, буде присутній представник Преображенської сільської ради, задля уникнення неправомірних дій працівників Токмацького відділення АТ «Запоріжгаз».

Також у разі виникнення питань щодо правомірності дій працівників під час перевірки перед пуском газу радимо звертатися до Оріхівського бюро правової допомоги за адресою: вул. Покровська, 58, м. Оріхів, телефон 06141-4-18-01.