Повідомлення про тимчасове припинення газопостачання розподільчих газопроводів, приватних будинків та багатоповерхового сектору м. Оріхів та с. Преображенка

Дата: 22.07.2021 11:04

У зв'язку з проведенням Токмацьким відділенням АТ «Запоріжгаз» робіт з відключенням газу для виконання технічного ремонту системи газопостачання, а також з метою запобігання виникнення аварійних ситуацій, повідомляємо про тимчасове припинення газопостачання розподільчих газопроводів, приватних будинків та багатоповерхового сектору с. Преображенка та м. Оріхів з 8:00 год. 02.08.2021 р.
Газопостачання буде відновлюватися після виконання ремонтних робіт, зовнішнього огляду та опресування повітрям розподільчих газопроводів, газопроводів-вводів, ввідних, внутрішньобудинкових газопроводів житлових будинків згідно п.7.17 Правил безпеки систем газопостачання.
У разі відсутності доступу до газового обладнання подача газу проводитися не буде.

Інформація Токмацького відділення
АТ «Запоріжгаз»