Звіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва

Дата: 01.07.2021 16:38

На території Преображенської громади 25 червня 2021 року відбувся  звіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва та святковий концерт колективів художньої самодіяльності, комунального закладу «Преображенський інформаційно-просвітницький центр культури і дозвілля» Преображенської сільської ради присвячений 25-річчю Конституції України, та 30-й річниці Незалежності.

На творчому звіті були присутні працівники КУ «Обласний методичний центр культури та мистецтва» Запорізької обласної ради.  Аматори сцени презентували глядачам  різножанрові художні номери та вироби майстрів декоративного мистецтва від кожного старостинського округу громади.

Виконуюча обов’язки директора КУ «Запорізького обласного методичного центру культури та мистецтв» Олена Златова подякувала  майстрам сцени та народного ужиткового мистецтва за збереження та збагачення духовних надбань, відродження і примноження національної культурної спадщини українського народу.