Вітаємо з Днем медичного працівника!

Дата: 18.06.2021 15:44

Преображенська  територіальна громада  вітає колектив КНП «Центр первинної медико - санітарної допомоги Преображенської сільської ради Пологівського району  Запорізької області з професійним святом  - Днем медичного працівника!   Висловлюємо  найтепліші слова вдячності Вам, представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя. Нехай у Ваших домівках завжди панують щастя і мир. Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя! Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

З найкращими побажаннями, від імені жителів та працівників Преображенської   територіальної громади,  голова громади Володимир СІДУН.