Заяву в поліцію можна подати, звернувшись онлайн

Дата: 17.06.2021 09:07

Право громадян України на звернення передбачено  Законами  України "Про звернення громадян",  «Про національну поліцію», кримінальним, кримінально-процесуальним законодавством та іншими нормативно-правовими актами.

??  Якщо особі стало відомо про вчинення кримінального правопорушення, або ж вона стала свідком вчиненого кримінального правопорушення, або потерпілою, вона  може  звернутися до   відділення Національної поліції України із заявою/зверненням, обравши зручний для неї сервіс.

Прийняття заяв (повідомлень) заявника здійснюється цілодобово, безперервно та невідкладно органом (підрозділом) поліції, до якого надійшла така інформація.

?? Заяви (повідомлення) про вчинення кримінального правопорушення можуть направлятися до органу (підрозділу) поліції:

? на особистому прийомі;

?  через електронне відправлення (лист на електронну пошту)

? через контактні центри державної установи «Урядовий контактний центр» та телефонну «гарячу лінію» Національної поліції України (0-800-50-02-02),

? з використанням засобів поштового зв'язку.

Для направлення електронного звернення  через мережу інтернет необхідно :

????  зайти на сайт  Національної поліції України відповідної області

???? скористатися кнопкою  «ПОДАТИ ЗВЕРНЕННЯ»

???? після кліку зайти на сайт https://ticket.np.gov.ua/ і, скориставшись Сервісом автоматизованої  обробки та  контролю,  створите «НОВУ ЗАЯВКУ»

???? зазначити  свої дані (електронна адреса, ФІО, адреса, номер телефону) та   свою проблему в стислому описі

???? натиснути «відправити»

? Електронні звернення які реєструються службою діловодства та невідкладно передаються  керівникові органу (підрозділу) поліції або особі, яка виконує його обов’язки.

Для зручності рекомендовано зареєструватися в Сервісі для створення особистого кабінету всіх ваших запитів.

Після створення запиту  можна відслідковувати його статус та відповіді на нього.

????  Офіційний сайт Національної поліції Запорізької області  https://zp.npu.gov.ua/podati-zvernennya.html

???? "гаряча лінія" Національної поліції України (0-800-50-02-02)

Для отримання юридичних консультацій з будь-яких питань, захисту порушених прав Ви можете звернутися до фахівців Оріхівського бюро Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, з понеділка по п'ятницю з 8-00 до 17-00 за адресою  м.Оріхів, вул.Покровська 58. У зв'язку з проведенням заходів спрямованих на запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19 на сьогоднішній день прийом громадян ведеться за попереднім записом за телефонами: (06141) 4-18-01,  066 403 32 24.