Заговори щоб я тебе побачив

Дата: 31.05.2021 16:14

Українська народна мудрість говорить: «Птаха пізнають по пір’ю, а людину – по мові». Людину, яка вміє гарно говорити, в усі часи шанували, нею захоплювались, прагнули бути в її товаристві. Адже культурне мовлення – це основа духовного життя нації, її честь і гідність.

З лютого по квітень 2021 року в Запорізькій області в онлайн-форматі проведено Міжрегіональний фестиваль ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив".

Головач Максим, учень 10 класу Преображенської гімназії "Основа" Преображенської сільської ради, гідно представив наш навчальний заклад і посів 1 місце!

Вітаємо з перемогою Максима та вчителя української мови Денисенко Людмилу Василівну!

Приємно, що підростаюче покоління із захопленням цікавиться рідною мовою, прагне вивчати її та удосконалювати свої ораторські вміння. Правду кажуть: «Народ живий і багатий, допоки жива мова у його устах».

Відео за посиланням Заговори щоб я тебе побачив