Відбулося шосте засідання сесії Преображенської сільської ради восьмого скликання

Дата: 26.05.2021 15:59

20 травня цього року відбулося шосте засідання сесії Преображенської сільської ради восьмого скликання, на якому було розглянуто більше 130 питань, ухвалено ряд програм та розглянуті заяви громадян із земельних питань.

Депутати заслухали звіт сільського голови про діяльність виконавчих органів сільської ради за 2020 рік.

Всі питання, що виносилися на розгляд сесії, були опрацьовані на засіданнях постійних депутатських комісій.   Після обговорення рішеннями сесії прийняті програми: «Організація харчування дітей закладів загальної середньої та дошкільної освіти Преображенської територіальної громади  на 2021-2023 роки», «Розвиток фізичної культури і спорту на території Преображенської сільської ради Пологівського району Запорізької області на 2021-2025 роки», «Фінансова підтримка   ветеранів  війни та ветеранів праці Преображенської   територіальної громади на 2021 рік»  та внесені зміни до Комплексної соціальної програми «Назустріч людям».

Рішенням сесії внесені зміни до графіку роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Преображенської сільської ради, який надає послуги з понеділка по четвер з 8 год. до 17 год. та у п’ятницю з 8 год. до 15 год. 45 хв. без перерви.