Прийом проєктів у рамках громадського бюджету (бюджету участі) Преображенської  Преображенської ТГ

Дата: 29.04.2021 11:15

З 1 червня  розпочинається прийом проєктів у рамках громадського бюджету (бюджету участі) Преображенської  Преображенської ТГ

Прийом проєктів здійснюється відповідно до Положення про громадський бюджет (бюджет участі, партиципаторний бюджет)   територіальної громади, ухваленого рішенням  Преображенської сільської  ради від

Проектом є план дій, комплекс робіт, задум, ідея, викладені у вигляді описання з відповідним обґрунтуванням, розрахунками витрат, кресленнями (картами, схемами), фотографіями, що розкривають сутність задуму та можливість його практичної реалізації за рахунок коштів громадського бюджету нашої громади.

За рахунок коштів громадського бюджету можуть реалізовуватись проєкти:    обсяг витрат на реалізацію якого не повинен перевищувати   – 50,0 тис. грн. Із зазначення 20% власного внеску (не грошового)

Подані для фінансування за рахунок коштів громадського бюджету проєкти повинні відповідати  вимогам визначеним в Програмі реалізації громадського бюджету  Преображенської   територіальної громади на 2021 - 2025 роки та сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проєктів в усіх сферах життєдіяльності громади,  результати реалізації яких є загальнодоступними для її мешканців.

Проєкти подаються за єдиною обов’язковою для заповнення формою. Бланк форми проєкту розміщено на офіційному сайті  Преображенської сільської  ради

Термін подачі проєктів: з 1 червня  по  1 липня  2021 року включно.

Проєкт подається особисто автором (одним з авторів) проекту:

1) у електронному вигляді  на електронну пошту Преображенської сільської ради  (preobrrada@ gmail.com)  зазначивши (заявка)

2) у паперовому вигляді, здійснюється за умови пред’явлення автором оригіналу паспорту до пункту супроводу Бюджету участі ( адмінбудинок , с. Преображенка, вул Преображенська, 3   (2 поверх, відділ

Графік прийому проєктів: щодня крім вихідних (субота, неділя) з 8:00 до 17:00, п’ятниця – з 8:00 до 15:45, обідня перерва – з 12:00 до 13:00).

Додаток 1 Заява

Додаток 2 Аналіз проекту