Візит депутата Запорізької обласної ради Наталії Авраменко в Омельницьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини КНП «ЦПМСД» Преображенської сільської ради

Дата: 12.02.2021 10:39

11 лютого 2021 року депутат Запорізької обласної ради Наталія Вікторівна Авраменко відвідала Омельницьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини КНП «ЦПМСД» Преображенської сільської ради, яка розпочала надання доступних якісних медичних послуг мешканцям нашої громади  у новому щойно відремонтованому приміщенні.

Наталія Вікторівна познайомила членів виконавчого комітету та депутатів Преображенської сільської ради із можливістю створення платформи для обслуговування мешканців населених пунктів нашої громади спеціалістами медичних установ обласного центру та  розглянула 12 звернень  громадян.

Сільський голова Володимир Сідун висловив слова вдячності Наталії Вікторівні за співпрацю та постійну підтримку мешканців нашої громади.