Шановні жителі громади, прийміть найщиріші вітання з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Дата: 30.12.2020 13:43

Шановні жителі громади прийміть найщиріші  вітання

з  Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Нехай   цей  рік стане таким, яким ми хочемо його бачити,  принесе  багато щастя, удачі,  посмішок, буде щедрим  на успіхи  і везіння, сповнений  приємними  враженнями і радісними  подіями.

Бажаю всім Вам, Вашим родинам  щоб Новий рік був роком  миру  і злагоди, добра  і благополуччя, достатку  і родинного тепла, здоров'я і впевненості у завтрашньому дні.

Хай сповняться Ваші найзаповітніші  мрії  та  задуми, а  вірні  друзі  ніколи  не  оминають  Вас.

Щасливого Вам Нового року, радісних різдвяних свят, веселих колядок, щедрих подарунків, примноження добрих справ!

З повагою, сільський голова Володимир Сідун