Відбувся онлайн-конкурс місцевого молодіжного патріотичного пісенного конкурсу "Паростки рідної землі".

Дата: 17.12.2020 11:44

16.12.2020 року в Преображенському сільському клубі відбувся перегляд відеоматеріалів поданих на онлайн-конкурс місцевого молодіжного патріотичного пісенного конкурсу "Паростки рідної землі". На захід були запрошені старости Вільнянського, Микільського, Новоселівського, Омельницького .старостинських округів.  Гостями заходу були: активний громадський діяч с.Таврійське - Загородній А.М. та голова ветеранської організації -  І.М.Ревуцький. З привітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Володимир Сідун. В ході підрахунку балів було визначено переможців конкурсу, ними стали: ТРОХИМЧУК МАРИНА - 1 місце; дві ЄЛИЗАВЕТИ - ШВЕЦЬ та ПАКЕТА порівну розділили 2 місце; МАКСІМОВА АНАСТАСІЯ та КАШТАНОВА ВАРВАРА відповідно 3 місце. Вітаємо переможців конкурсу. Всі учасники отримають нагороди від керівництва Преображенської сільської ради.