Дата: 14.12.2020 10:46

10 грудня цього року відбулося друге засідання сесії Преображенської сільської ради восьмого скликання на якому розглянуто більше дев’яносто питань та прийняті відповідні рішення.

Всі питання що виносилися на розгляд сесії були розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісіях.

Рішенням сесії затверджено персональний склад виконавчого комітету Преображенської сільської ради восьмого скликання. До новообраного  виконавчого комітету окрім сільського голови, секретаря ради, заступника сільського голови та старост також увійшли: Козир В. О., головний лікар КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги»  Преображенської сільської ради, Дяченко С. М., директор КЗ «Навчально – виховний комплекс «Основа» Преображенської сільської ради, Борт Г. В., голова фермерського господарства «Хлібороб – Борт», Пєшков Ю. В., керуючий Оріхівським відділом №1, № 2 ТОВ «Преображенське», Шемберко А. М., приватний підприємець, Кичкіна О. О., приватний підприємець, член Ради жінок фермерів.

Після обговорення депутати прийняли рішення про затвердження Регламенту роботи Преображенської сільської ради, Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Преображенської сільської ради на 2021 рік.

Для забезпечення ефективної співпраці між Преображенською сільською радою, її виконавчим комітетом та органами внутрішніх справ, спрямованої на реалізацію проєкту «Поліцейський офіцер громади» та підвищення загального рівня правопорядку в населених пунктах Преображенської об’єднаної територіальної громади, захисту життя, здоров’я, честі та гідності населення, цілодобової охорони громадського порядку в населених пунктах, профілактичної роботи з попередження злочинності та забезпечення комплексного підходу до вирішення проблем, пов’язаних з питанням безпеки населених пунктів на території громади, депутатами прийнята Програма «Безпечна громада» .

На засіданні сесії розглянуто більше восьмидесяти земельних питань та прийняті відповідні рішення.