Відкриті додаткові кабінети КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги»

Дата: 07.12.2020 11:34

Для забезпечення додаткових заходів карантинних вимог, з метою розділення потоків пацієнтів, відкриті додаткові кабінети КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Преображенської сільської ради в окремому приміщенні, де ведеться прийом пацієнтів з підозрою на СOVID-19 та здійснюється забір матеріалу для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР).

Щоб уберегти себе та своїх близьких, необхідно чітко дотримуватися відповідних рекомендацій. Не займайтеся самолікуванням і одразу звертайтеся до сімейного лікаря, якщо відчули симптоми захворювання.

Бережіть себе і своїх близьких! Обов’язково носіть захисні маски, перебуваючи в громадських місцях, мийте руки, використовуйте антисептик.