Щиро вітаю всіх працівників сільського господарства

з професійним святом!

День працівника сільського господарства України  – це свято, яке увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік, свято  справжніх трудівників та дбайливих господарів.

Шана і подяка  за самовіддану і невтомну працю Вам, хлібороби , механізатори, агрономи, тваринники, майстри овочівництва та садівництва – всім, хто  своїми  натрудженими  мозолястими роками щодня несуть добробут у наші домівки.

Щиро бажаю, щоб ниви рясно колосилися щедрими врожаями. Нехай над ними завжди буде мирне небо  і яскраво світить сонце. Міцного здоров’я Вам, миру і злагоди , невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Хай у родинах   панує достаток і благополуччя, а  у серці кожного щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

З повагою, депутат Запорізької обласної ради Наталія Авраменко.