Дата: 02.10.2020 11:00

Шановні педагоги!

Вітаємо Вас з професійним святом Днем вчителя!  Це свято тих, хто все життя присвячує дітям, хто радіє їхнім успіхам, засмучується їхнім невдачам, турбується за їхнє майбутнє. У цей святковий день дякуємо вам за високий  професіоналізм, нескінченне терпіння та невтомну працю. Бажаємо міцного здоров’я,  творчої наснаги, світлих думок та гарного настрою. Нехай доля буде багата на радісні події та людську вдячність. Допомагайте дітям долати нетрі незнання та підніматися на нові вершини знань. А ваша праця і надалі нехай буде спрямована на зміцнення престижу вчительської професії та  розвиток освіти у нашій громаді.

З повагою,  сільський голова Володимир Сідун, депутати  та виконавчий комітет Преображенської сільської ради