СВЯТО ВОДОХРЕЩЕ В ПРЕОБРАЖЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 24.01.2018 16:52

Ось і добігли до кінця новорічно-різдвяні свята. Завершальним було свято Водохреща. Вважається, що саме 19 січня, в день свята, звичайна вода перетворюється  у води священної ріки Йордан, а той хто пірнає у воду в цей святковий день  змиває з себе всі гріхи.  Традиційно  освячення води відбулося біля адмінбудинку Преображенської сільської ради, за участі отця Анатолія та  працівниками Преображенської громади було  облаштовано  місце для купання на річці Конка. Встановлено зручний місток зі східцями для занурення  у воду, місце для переодягання. Обряд освячення на річці провів отець Степан. Працівники Преображенської сільської ради зігрівали всіх присутніх гарячим  чаєм та наваристим бульйоном «курага» з сухариками. Біля місця організованого купання  чергували рятувальники та медичні працівники. Негода не стала на заваді. Всі мали піднесений настрій, адже свято обдарувало кожного позитивною енергією та бадьорістю духу.