Дата: 08.09.2020 16:37

04 вересня 2020 року відбулася зустріч заступника сільського голови, начальника служби у справах дітей, представників КУ «ЦНСП» Преображенської сільської ради з прийомними батьками, опікунами, дітьми сиротами, дітьми позбавленими батьківського піклування, особами з їх числа, віком від 16 до 23 років, які походять з Преображенської ОТГ та перебувають на квартирному обліку.

Заступник сільського голови повідомила, що 6 дітей вищезазначеної категорії в поточному році матимуть можливість протягом 2020-2021 року  придбати житло за рахунок державної субвенції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа» в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року    № 616. Дітей було ознайомлено з порядком та умовами надання субвенції, переліком необхідних документів та строків їх подання.